فیلم ضد ایرانی The Wrestler (کشتی گیر ) با کیفیت DVDSCR و دانلود از 4 سرور پر سرعت

توضیح :

ادامه حمله فرهنگی سینمای آمریكا به ایران این بار با فیلم كشتی گیر


در سال‌های اخیر برخی فیلم‌های هالیوود باعث برانگیختن خشم رسانه‌ها یا مقام‌های ایرانی شده است. از جمله می‌توان به فیلم‌های "سیصد"، "اسکندر" و "سنگسار ثریا میم" اشاره کرد که ضدایرانی و توهین‌آمیز خوانده شدند. اکران عمومی "کشتی گیر"، به کارگردانی دارن آرونوفسکی و برنده جایزه شیر طلایی جشنواره فیلم ونیز، از هفدهم دسامبر (۲۷ آذر) آغاز شده است.

به نظر می رسد حملات وحشیانه هالیوود به ایران از طریق هنر هفتم قصه ای با سر دراز دارد.
"کشتی‌گیر" داستان زندگی رندی رابینسون (با بازی میکی رورک)، کشتی‌گیر کچ حرفه‌ای دهه ۱۹۸۰ است که پس از سال‌ها دوری از ورزش، به دلیل مشکلات جسمی، به رینگ باز می‌گردد تا با حریف قدیمی‌اش، "آیت‌الله" (با بازی ارنست میلر)، مبارزه کند؛ مبارزه‌ای که ممکن است به قیمت جانش تمام شود. خشم رسانه‌های ایران به ویژه از صحنه‌ای است که رندی رابینسون میله پرچم ایران را، که حریفش با آن به وی حمله‌ور شده، می‌شکند، و جمعیت حاضر شعار " آمریکا، آمریکا" را سر می‌دهند.
نام حریف رندی رابینسون در فیلمنامه "آیت‌الله" ذکر شده بود اما در فیلم به این نام اشاره‌ای نمی‌شود. گاردین نوشته است که حذف این نام احتمالا برای جلوگیری از اهانت به حکومت ایران بوده است. اما با وجود این، لباس حریف یادشده به رنگ پرچم ایران است و کلمه "الله" در وسط آن قرار دارد


برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید


ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ شنبه 14 دی 1387    | توسط: داریوش کریمی    |    |
نظرات()