شهر SMS دات کام

سلام به همه شما عزیزان
SMSCity.comSMSCity.com یا شهر SMS سایتی برای ارسال SMS از طریق اینترنت به موبایل در سراسر دنیاست. نحوه کار شهر SMS بدین صورت است که با عضویت در سایت به شما 20 کردیت اعتبار داده می شود که با ارسال هر SMS تعداد 8 کردیت از اعتبار شما کم می شود. ولی نگران کم بودن اعتبارتان نباشید با دعوت هر یک از دوستانتان برای عضویت در سایت به شما 50 کردیت اضافه می شود. و حتی در صورت لزوم می توانید با پرداخت هزینه بسیار کمی اعتبار زیادی را خریداری کنید.
شهر SMS همچنین امکانات جذابی برای کاربران خود فراهم آورده است که بعضی از آن ها را در زیر شرح می دهم.

ارسال SMS رایگان: در شهر SMS ارسال SMS ما بین ساعات 6 تا 7 بعد از ظهر کاملا رایگان است و از اعتبار شما کم نمی کند.

ارسال SMS گروهی: شهر SMS امکان ارسال SMS به صورت گروهی برای چندین شماره موبایل به ازای 8 کردیت برای هر SMS را فراهم آورده است.

جدول زمانی ارسال SMS: با استفاده از این امکان در شهر SMS می توانید زمان و تاریخ ارسال SMS هایتان را تعیین کنید به طور مثال SMS که الان آنرا نوشته اید روز بعد ساعت 12 برای گیرنده ارسال شود. (قابل توجه SMS بازان مردم آزار)

ارسال SMS ناشناس: شهر SMS می توانید SMS هایتان را به صورت ناشناس و حتی با نام یا شماره موبایل دیگران ارسال کنید البته برای استفاده از این امکان کردیت بیش تری از شما کسر خواهد شد. (باز هم قابل توجه SMS بازان مردم آزار)

شهر SMS امکانات دیگری از قبیل دفترچه تلفن , تاریخچه SMS هایی که فرستاده شده و همچنین ارسال SMS همرا با wallpaper را دارد که بنا به دلخواه می توانید از آن ها استفاده کنید. هم چنین در صورت تمایا می توانید از سایت شهر SMS برای گوشی موبایلتان Ring Tone دانلود کنید.

 

نوشته شده در تاریخ شنبه 14 دی 1387    | توسط: داریوش کریمی    |    |
نظرات()